Preloader Reequest.pl
Kontakt

Twoje zapytanie zostało wysłane

Sklep internetowy SISMED

Czy można stworzyć sklep internetowy, który będzie funkcjonalny i na dodatek będzie dobrze wyglądał? Da się ! Projektując każdy sklep online należy pamiętać o przyjemności jego użytkowania. Chcemy, aby użytkownik czuł się komfortowo korzystając z dowolnego urządzenia komputerowego. Czy będzie to laptop, tablet czy telefon chcemy, aby zakupy zawsze były łatwe i przyjemne. Nowy esklep dla firmy medycznej łączy w sobie pełną funkcjonalność i nowoczesny design. Zapraszamy.
Sklep internetowy SISMED | Reequest.pl

Projekt dopasowany do rozdzielczości ekranów

FullHD - to rozdzielczość do której dopasowujemy nasze . Obecnie to najczęściej stosowana rozdzielczość ekranów w monitorach naszych komputerów. Projekt można w całości podejrzeć na stronie sismed.pl. Zapraszamy do zakupów w tej hurtowni, bo panie są kompetentne i przy tym bardzo miłe ! :)
Sklep internetowy SISMED | Reequest.pl

Dobre zdjęcia produktów to połowa sukcesu

Duże obrazy to w dzisiejszych czasach połowa sukcesu. Małe obrazki to znak archaicznych sklepów internetowych, które już dawno przeszły do lamusa. Dziś produkty sprzedajemy dobrze wykonanym zdjęciem. Czasem jeden ciekawy kadr produktu może przekonać klienta do zakupu w sklepie internetowym. Niestety najczęściej administratorzy sklepów zapominają o tym, że jeden obraz to tysiąc słów...

Przypominamy! Do swoich esklepów wrzucamy tylko ładne zdjęcia ! :)
Sklep internetowy SISMED | Reequest.pl

Responsywność przede wszystkim

Zawsze staramy się projektować zgodnie z najnowszymi trendami wykorzystując najciekawsze rozwiązania technologiczne. Nowy sklep online jest zaprojektowany zgodnie z zasadami RWD (Responsive Web Design) co pozwala wyświetlić treści na dowolnym urządzeniu stacjonarnym jak i mobilnym.

Udostępnij projekt